Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Artykuły ekologiczne

W naszej ofercie posiadamy całą gamę produktów przyjaznych dla środowiska. Są to produkty niemieckiej marki Frosch oraz Polskiej Solvgreen. Znajdą tu Państwo chemię gospodarczą, proszki i płyny do prania oraz chemię do zmywarek.

Zaletą preparatów dostępnych w tej kategorii jest nie tylko ich skuteczne działanie, ale też przyjazność dla środowiska. Oferujemy bowiem artykuły ekologiczne dla gospodarstwa domowego o różnorodnych zastosowaniach. Można tu znaleźć płyny czyszczące do łazienki, szyb i luster, podłóg i nie tylko. Wszystkie środki w tej kategorii NJ Drogerie pochodzą od znanych marek, jak Frosch i Solvgreen – warto więc wybrać je do sprzątania.

Zaopatrzą się tu Państwo w preparaty do prania w postaci żeli, proszków, płynów do płukania i mydełek odplamiających. Polecamy także środki do naczyń i zmywarek w formie tabletek i koncentratów. Ponadto kategoria zawiera wybór mydeł w płynie do rąk. Preparaty w NJ Drogerie występują w różnych wersjach zapachowych, można więc znaleźć najlepszy wariant pasujący do indywidualnych preferencji. Ekologiczne artykuły dla gospodarstwa domowego Solvgreen i Frosch, są cenione za skuteczność pod względem działania oraz składy oparte na przyjaznych dla środowiska komponentach, zapraszamy więc do składania zamówień.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry