Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Odplamiacze i Wybielacze

Odplamiacze niemieckie do ubrań, tkanin, dla niemowląt - żele, mydła | NJ Drogeria

Aby skutecznie pozbyć się więc różnego rodzaju zabrudzeń na odzieży i innych tekstyliach warto wybrać wysokiej jakości wybielacze i odplamiacze niemieckie takich producentów, jak Dr. Beckmann, Vanish, Ariel lub Sil. W NJ Drogeria można zakupić produkty usuwające zanieczyszczenia z ubrań i tkanin dla niemowląt w kilku formach, zachęcamy zatem do wyboru najlepszego preparatu.

Dostępne są artykuły w różnych postaciach, oferujemy bowiem żele, mydła, proszki, pianki, kapsułki i spraye. Szeroki wybór praktycznych opcji sprawia, że można łatwo dobrać odpowiedni środek do usuwania zabrudzeń lub wybielacz, który będzie jak najwygodniejszy w użytku. W tej kategorii można znaleźć też środki w opakowaniu wyposażonym w szczoteczkę, co ułatwia ich stosowanie. Odplamiacze niemieckie do ubrań mogą być stosowane do tkanin białych i kolorowych, także w przypadku odzieży i tekstyliów dla niemowląt. W NJ Drogeria zaopatrzą się więc Państwo w wysokiej jakości żele, mydła i inne preparaty do usuwania zabrudzeń z materiałów.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

ACE 2 l wybielacz

Cena 11,90 zł
 wybielacz w płynie na bazie chloru  używany do: odświeżania bieli tkanin, usuwania plam, mycia i dezynfekcji powierzchni Nadaje się...