Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kawy, herbaty i napoje

Niemieckie kawy, herbaty, słodkie napoje | NJDrogerie.pl

Nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez kubka gorącej kawy lub filiżanki ulubionej herbaty? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o kawy, herbaty i inne napoje. Wszystkie nasze produkty pochodzą z rynku niemieckiego – oznacza to, że część z nich może być nie do zdobycia w przeciętnym polskim sklepie.

Nasze propozycje z pewnością zadowolą każdego z Was - niezależnie od Waszych ulubionych smaków. Proponujemy zarówno kawę sypaną, jak i rozpuszczalną. Możliwe jest również zaopatrzenie się w ziarna, które zmielić możesz w ekspresie ciśnieniowym lub młynku chwilę przed przyrządzeniem - Twój napój będzie jeszcze bardziej aromatyczny!

W naszej ofercie znaleźć można również herbaty liściaste oraz w torebkach. Proponujemy zarówno warianty klasyczne, jak i aromatyzowane oraz ziołowe. W naszej drogerii kupicie również słodkie mieszanki do przyrządzenia kakao. Dzięki naszej ofercie kupicie nie tylko najpotrzebniejsze rozwiązania do swoich domów, ale również wybierzecie idealny prezent dla bliskich – a to wszystko dzięki eleganckim i ozdobnym opakowaniom naszych produktów!

Aktywne filtry

Bensdorp Kakao 125g

Cena 12,80 zł
rewelacyjne prawdziwe holenderskie kakao doskonałe do przyrządzania ciast czy gorącego napoju z mlekiem czysty proszek kakaowy bez...