Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Preparaty do zmywarek

Preparaty do zmywarek, środki do zmywania naczyń - tabletki, sól, żele | NJ Drogeria

Dobór odpowiednich produktów pochodzących od renomowanych producentów jest istotnym czynnikiem, który zapewnia odpowiedni poziom czystości talerzy, sztućców i nie tylko. Warto więc wybrać sprawdzone preparaty do zmywarek, które skutecznie usuną wszelkie zabrudzenia, w tym tłuszcz, a także nie pozostawią smug i zacieków. Ta kategoria NJ Drogeria zawiera duży wybór środków w różnych formach - dostępne są tabletki, sól i żele, zachęcamy więc do wyboru najlepszej opcji.

Asortyment sklepu internetowego obejmuje płyny oraz inne rodzaje produktów czyszczących takich marek jak Dreft, Finish, Frosh, Gut&Gusting i nie tylko. Każdy z tych producentów słynie z wysokiej jakości preparatów i oferuje oryginalne środki do zmywania naczyń w kilku formach do wyboru i w opakowaniach o różnej pojemności. Dzięki temu w NJ Drogeria można łatwo dobrać niemiecki produkt w postaci tabletek, soli bądź żelu, który zapewni czystość nawet w przypadku mocno zabrudzonych naczyń i jednocześnie zadba o dobry stan urządzenia.

Aktywne filtry

Finish Power Gel 1l

Cena 34,00 zł
Idealna alternatywa dla tabletek do zmywarek, które nie zawsze były skuteczne. Przede wszystkim dzięki unikalnej formule żel doskonale...