Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Środki piorące

Środki piorące z Niemiec, proszki, kapsułki, żele - Vanish, Ariel, Persil | NJ Drogeria

Oryginalne produkty pochodzące z Niemiec i innych zachodnich państw europejskich! W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz najwyższej jakości środki piorące, w tym między innymi proszki, płyny, żele i kapsułki znanych na całym świecie marek, takich jak: Ariel, Persil czy Gama (Vizir). W sprzedaży dostępne są ponadto fenomenalne wybielacze usuwające wszelkiego rodzaju plamy, a jednocześnie niezwykle delikatne dla tkanin. Ogromnym atutem wszystkich artykułów prezentowanych w tej kategorii jest ogromna wydajność, dzięki czemu starczają na znacznie dłużej od zwykłych środków dostępnych w handlu. Korzystając z wygodnego filtra zainstalowanego na naszej stronie, możesz wybrać produkt gwarantujący odpowiednią ilość prań bądź płukań - w niektórych przypadkach wynosi ona nawet powyżej 100!

U nas bez najmniejszych problemów dobierzesz odpowiedni detergent do każdego rodzaju tkaniny, a także indywidualnych upodobań. Proponowane niemieckie proszki, kapsułki, żele i płyny do prania oraz wybielacze dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do składania zamówień - gwarantujemy szybką realizację!

Aktywne filtry