Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Dr.Beckmann 6 tabletek odkamieniacz do ekspresu

Dr Beckmann tabletki do czyszcz. ekspresu 6 szt.

14,99 zł

(14,99 zł szt.)

12.186992 netto

7 dni
  • regularne stosowanie tabletek w ekspresie przedłuża żywotność sprzętu
  • za każdym razem, kiedy korzystasz z ekspresu, na jego częściach osadza się tłuszcz i olej z kawy, który może negatywnie wpłynąć na poprawne funkcjonowanie sprzętu
  • rewelacyjnie usuwają osad z kawy

➤ E K S P R E S Y  A U T O M A T Y C Z N E  Z   D O D A T K O W Y M  P O J E M N I K I E M   N A  K A W Ę   R O Z P U S Z C Z A L N Ą

Sposób użycia: należy włożyć 1 tabletkę do pojemnika na kawę rozpuszczalną, umieścić filiżankę pod dyszą i włączyć ekspres. Po zapełnieniu filiżanki do połowy wodą wyłączyć urządzenie na 8 minut, następnie włączyć i powtórzyć czynność przynajmniej 3 razy. Następnie wyjąć zespół do parzenia i dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą. Przed ponownym korzystaniem z urządzenia jeszcze raz przepuścić dwie szklanki wody bez wsypywania kawy rozpuszczalnej.

➤ E K S P R E S Y  B E Z  P O J E M N I K A   N A  K A W Ę

Sposób użycia: należy rozpuść tabletkę w naczyniu z ciepłą wodą, wyjąć zespół do parzenia, wyczyścić sitka i dyszę za pomocą gąbki lub pędzelka namoczonego w przygotowanym roztworze, zostawić za 5 minut, aby produkt mógł zadziałać. Powtórzyć przynajmniej 3 razy. Następnie dokładnie wypłukać  zespół do parzenia pod bieżącą wodą i włożyć z powrotem do ekspresu. W celu wyczyszczenia tacki na skapującą wodę (w wyżej wymienionych typach urządzeń) położyć jedną tabletkę na tacce i wypełnić ją wodą do 2/3 wysokości. Zostawić na ok. 30 minut, a następnie dokładnie wypłukać.

➤ E K S P R E S Y  K O L B O W E

Sposób użycia: należy przed rozpoczęciem czyszczenia wyłączyć ekspres i poczekać, aż ostygnie. Wyjąć głowicę do zaparzania, sitka oraz kolbę i włożyć do naczynia. Dodać tabletkę i zalać ciepłą wodą. Po ok. 30 minutach namaczania wypłukać wszystkie części pod bieżącą wodą i włożyć z powrotem do urządzenia. Przed skorzystaniem z ekspresu przepuścić jedną filiżankę wody.

➤ T E R M O S Y / D Z B A N K I  N A  K A W Ę

Sposób użycia: należy włożyć tabletkę do termosu lub dzbanka na kawę, zalać wodą do 2/3 wysokości i odczekać 30 minut, a następnie dokładnie wypłukać.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

OPIS
<p class="MsoNormal" style="line-height:normal;text-align:center;" align="center"><span style="text-decoration:underline;"><span style="font-size:18pt;font-family:'Candara Light', sans-serif;color:#000000;">Kolor opakowania produktu może się nieco różnić od rzeczywistości.</span></span><span style="font-size:12pt;font-family:'Times New Roman', serif;"></span></p> <p style="text-align:center;"></p> <p class="MsoNormal" style="line-height:normal;text-align:center;" align="center"><i><span style="font-size:18pt;font-family:'Candara Light', sans-serif;color:#000000;">Producenci dość często zmieniają szatę graficzną produktów, </span></i><span style="font-size:12pt;font-family:'Times New Roman', serif;"></span></p> <p style="text-align:center;"></p> <p class="MsoNormal" style="line-height:normal;text-align:center;" align="center"><i><span style="font-size:18pt;font-family:'Candara Light', sans-serif;color:#000000;">jednak my staramy się na bieżąco aktualizować zdjęcia,</span></i><span style="font-size:12pt;font-family:'Times New Roman', serif;"></span></p> <p style="text-align:center;"></p> <p class="MsoNormal" style="line-height:normal;text-align:center;" align="center"><i><span style="font-size:18pt;font-family:'Candara Light', sans-serif;color:#000000;">aby nasi klienci wiedzieli co kupują.</span></i><span style="font-size:12pt;font-family:'Times New Roman', serif;"></span></p> <p style="text-align:center;"><b><span style="font-size:18pt;font-family:'Candara Light', sans-serif;color:#000000;background:#8FF6E4;">Wszystkie produkty są oryginalne, sprowadzane bezpośrednio z zagranicy.</span></b></p>

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
Marka Dr. Beckmann